Contact

Benieuwd wat BAS voor jou kan betekenen?

contact

Onze deur staat altijd open

Welke plannen jij ook hebt met je carrière in finance, bij BAS kun je alle kanten op. Je kunt je breed ontwikkelen door onze opdrachtgevers in zowel de zakelijke markt, als de publieke sector met vraagstukken op het gebied van Finance & Control, Audit, Compliance en ERP & Business Intelligence. Bij ons krijg je volop mogelijkheden om zelf sturing te geven aan je loopbaan als finance consultant. Als betrokken werkgever denken we graag met je mee. Bij BAS doen we er alles aan om je vooruit te helpen en te ondersteunen in het najagen van jouw persoonlijke doelen.

Ben je benieuwd wat BAS voor jou als finance professional kan betekenen? Of heb je nog vragen over werken bij BAS Consultancy? Onze recruiter Nasneen ontmoet je graag! Zij is altijd op zoek naar ambitieuze business- en finance controllers, auditors en andere finance specialisten. Zij helpt je graag met al jouw vragen, zodat jij kunt ontdekken hoe je jouw finance carrière een boost geeft met detachering bij BAS.

BAS Consultancy
Benoordenhoutseweg 43
2596 BC Den Haag

+31 070 312 20 80
recruitment@basconsultancy.nl

het bas team

Het team van BAS staat voor jou klaar

Heb je een specifieke vraag? Dan kun je je vraag ook direct aan een specialist stellen.

Antoine van den Oever
Algemeen directeur

Antoine van den Oever

06 158 618 55 antoine.van.den.oever@basconsultancy.nl
Marit Pekelsma
Business Unit Manager Publieke Sector & Onderwijs

Marit Pekelsma

06 108 186 28 marit.pekelsma@basconsultancy.nl
Judith Verlinden
Business Unit Manager Healthcare

Judith Verlinden

06 249 673 81 judith.verlinden@basconsultancy.nl
Remy de Bliek
Accountmanager Zakelijke Markt

Remy de Bliek

06 824 238 99 remy.de.bliek@basconsultancy.nl
Vera van Hoorn
HR Business Partner

Vera van Hoorn

06 410 629 45 vera.van.hoorn@basconsultancy.nl
Frank Deleij
Senior Accountmanager Zakelijke Markt

Frank Deleij

0682786251 frank.deleij@basconsultancy.nl
Thomas Peels
Accountmanager Healthcare

Thomas Peels

0613938827 thomas.peels@basconsultancy.nl
Jolijn Kouwenhoven
Accountmanager Publieke Sector

Jolijn Kouwenhoven

06 825 030 13 jolijn.kouwenhoven@basconsultancy.nl
Andre Jeursen
Talent Acquisition Specialist

Andre Jeursen

0625045065 recruitment@basconsultancy.nl
Abdullah al Hassany
Accountmanager Publieke Sector

Abdullah al Hassany

0651110083 abdullah.alhassany@basconsultancy.nl
Nasneen Khodabaks
Recruitment Manager

Nasneen Khodabaks

06 825 686 13 Nasneen.khodabaks@basconsultancy.nl
Ronald Vader
Financieel directeur

Ronald Vader

06 23536793 ronald.vader@basconsultancy.nl